Su Geçirmez Trekking Siyah Bot

İndirim Oranı : %78 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,90(KDV Dahil)
:
Model : Su Geçirmez Bot
 
Sezon : Sonbahar/Kış
 
Dış Materyal : Deri ve Tekstil
İç Astar : Termal Astar
 
Kapama Bilgisi : Bağcıklı
 
Taban Bilgisi : Termo
Ürünlerin derileri su geçirmez olarak üretiliyor. Deriler üretilirken kullanılan özel kimyasallar su geçirmezliği sağlıyor. Dünyada birçok seçkin markanın kullandığı bu tip derilerden üretilen ayakkabıların üzerinde su geçirmezlik damgası bulunmaktadır.
Saya dikişlerinin iğne delikleri az da olsa su geçirme riski taşıyor. Bu nedenle membran ve enjeksiyon teknolojisi derinin su geçirmezliği ile birlikte komple önlemler bütününü oluşturuyor.  
Membran : Çok özel membran gözenekleri, su moleküllerini geçirmeden hava moleküllerini geçiren bir yapıya sahiptir. Bu özellik sayesinde ayağı sudan korurken, ayağın nefes almasını sağlıyor ve terlemenin de önüne geçilmiş olunuyor.
Enjeksiyon Teknolojisi : Ayakkabıların su geçirme nedenlerinin başında deriyle tabanın iyi yapıştırılmaması ve tabanın yandan ve alttan dikildiği dikiş delikleri geliyor. Enjeksiyon Teknolojisi, tabandan su geçirmeyi önlemekle kalmayıp, üst malzemedeki tüm önlemleri tamamlıyor. Ayrıca tabanda kullanılan poliüretan malzeme hafifliği sağlarken, aşınmaya karşı da en dirençli malzemelerden biri olma özelliğini taşıyor. Poliüretan, çok iyi bir izolasyon malzemesi olması sebebiyle ayağa soğuğu da geçirmiyor.